Місце під сонцем. Герої

Активное долголетие Галины ГорянойЛекарство от ненависти. Корней ГрицюкНеслышащий архитектор метроВалерий Кур: лихие 90-еРегент Дмитрий БолгарскийГеометрия Филипповского: Аксиома добраАндрей Маранов. Презентация в лифтеКак помочь бездомным? Юрий ЛифансеНана Войтенко: Мозг будет молодым, еслиСергей Ковач. О животных в библииОбнимая сердцем. Игумен ВалерианІлля Вишневський. Стежина добраРобототехник Яна ЖабураИрина Черниченко. Правило переселенцаСонячні діти Андрія ВасиленкоПодземные тайны Евгения НауменкоМандрівник на візку Микола ПодрезанЕлена Клименко: Не бойтесь рисоватьОлександр Клименко. Голос мирної країниКлиматолог Владислав ТимофеевВадим Навроцкий. Коллекционер радостиОтец-воспитатель Андрей ПинчукПрограммист Дмитрий Гундарцев. ПК — иллюзия личностиСпіває Василь БокочІван МарчукЮрий Комаров. История для размышленияСемен Случевский. ЧелоВЕК футболаОтвечает Алексей СамулевАндрей Дочевский. Художник над морем идейВиктория Могильная. Мама в восьмой степениКомпозитор Быстряков. Хулиганская ноткаПисатель Густав Водичка. Испытание словомПсихолог Оксана Геймал. Своя у країні дітейОлег Вишняков. Интернет здравого смыслаОлимпиец Олег ВерняевРегент Елена МаеваНина Касторф. Голос за кадромАрхимандрит Иоасаф. Психология сердцаТетяна Мялковська. Намалюй мені мирОлег Корнейчук. Ангелы реанимацииРекламист Джон БейлиГригорий Крисс. Поединок ради будущегоМиссия ЧурюмоваВ ефірі Андрій КуликовВиталий Голота. Собачья работаВалерий Жарский. Человек со шпагойБогдан Глузд. Человек вкусаОтец-спасатель Владимир ТукалоІрина Коваль: робота для вільних людейОлександр Журавльов. Вартовий часуКонстантин Антощук: Выжить после АфганаКонстянтин Стогній. Сталкер зони інформаціїОльга Богомолець: А чому не ти?Олександр Філь. Хранитель солдатських спогадівДайвер Владимир Авраменков: Начальником моря быть нельзяОлег Собчук (СКАЙ): Подаруй світло!Протоиерей Андрей Ткачев. Выбор есть всегдаВалентин Манкін. Щоденник яхтсменаЛеся Воронина: Я бачу те, про що пишуОлег Лапоногов: Не бойся огня!Роман Гриньків. Джаз і бандураХолодная война Александра КузьминаБорис Тодуров. Побеждает тот, кто борется до концаВікторія Лук’янець. Мовчати, мріяти, чекатиАрсен Мирзоян. Человек без маски
ДОВОКОЛА СВІТУ НА ІНВАЛІДНОМУ ВІЗКУ

«Життя прекрасне», — стверджує знаменитий Українець, мандрівник і громадський діяч МИКОЛА ПОДРЕЗАН

Він бачив, як струменять в Океан водоспади Нової Зеландії. Він чухав спинку сірим кенгуру в Австралії, він співав дуетом разом із двійником Елвіса Преслі.

Він об’їхав 62 країни світу і 55 з них … на інвалідному візку.

Як піднятися, коли доля збила тебе з ніг? Як від усього серця сказати: «ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!»? Дивіться «Місце під сонцем» з Миколою Подрезаном і ви зрозумієте, що можете більше. Набагато більше.

В прем’єрному випуску проекту «Місце під сонцем» знаменитий Українець, мандрівник і громадський діяч МИКОЛА ПОДРЕЗАН.




Режисер: Юлія Руденко
Автор и ведучий: Олександр Тарасенко
Хронометраж: 37 хвилин
© ТРК «Глас», 2018

Серед створеного ним і його командою: конкурси «Міс Україна на візку», «Лицар України на візку», телемарафони «Міжнародний день інвалідів» на Першому Національному, на яких ВПЕРШЕ піднімалося багато соціальних проблем, Всеукраїнські тури молодих людей з інвалідністю «Ми такі ж як і Ви» та багато інших ІНОВАЦІЙНИХ для України проектів.

«Я це роблю, бо я можу і я знаю, що на мене дивляться навіть незнайомі люди. Хоча б одна людина подивиться і скаже, а чого він може, а я ні? А я відповім: бо докладаю зусиль…», — відповідає Микола Подрезан. Микола Подрезан.

Від юності він любив мандрувати, був активною, непосидючою людиною. Аж поки в розквіті сил не потрапив в автомобільну аварію, яка відібрала у нього здатність ходити. Цей, здавалося б, вирок долі, Микола сприйняв як заклик до нової, корисної для місії. Тільки опинившись на інвалідному візку, він побачив наскільки важким є становище людей з обмеженими можливостями у наших містах. Ще б пак! Адже для тих, хто пересувається на своїх двох … колесах, чи не кожні сходи, чи не кожен автобус є нездоланною перешкодою.

Микола розумів, що одними закликами до співчуття справу не вирішити, треба влаштувати дійство, яка спочатку пригорне увагу, а потім примусить замислитися… Він організував цілу низку фестивалів, де люди з обмеженими можливостями, або, як кажуть зараз, особливими потребами, можуть танцювати, співати, а потім він вирушив у мандри. Проект «Планета Земля. Погляд з інвалідного візка» триває вже майже 7 років. Він налічує вже 33 етапи: подорожі, Європою, Азією, Америкою… 55 країн на візку. Всюди він збирає людей, розказує їм про Київ, власним прикладом доводить, що люди з особливими потребами іноді, можуть більше, ніж ті, хто має від Бога все, але не поспішає діяти...

Всім своїм способом життя, своєю популярністю у світі, він закликає можновладців і громаду змінити ставлення до інвалідів у суспільстві, зробити рішучий крок до безбар’єрності. В програмі з Миколою Подрезаном говоримо про місцевий колорит різних країн, про роботу над власною мотивацію, про те, з чого складається, і як народжується вчинок, про те, якими бачать нас, українців, жителі інших куточків Земної кулі і звичайно про пригоди — веселі і не дуже, яких чимало трапилося на його навколосвітньому шляху. Запрошуємо вас до спілкування із радісною і позитивною людиною — мандрівником Миколою Подрезаном.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить